Biolit Błogosławieństwo żel dla zdrowia błon śluzowych

450 punktów lojalnościowych za ten produkt
Dostępność:
brak w magazynie
Producent:
Zapobiega podrażnieniom i uszkodzeniom zewnętrznych błon śluzowych organów płciowych. Produkt naturalny. Nie zawiera sztucznych barwników. Substancje aktywne w produkcie, w postaci wysokiej...
Cena: 45,00 zł
Dostawa od 15,00 zł
Powiadom o dostępności
Dodaj do ulubionych Powiadom znajomego
Opis produktu
Komentarze

Zapobiega podrażnieniom i uszkodzeniom zewnętrznych błon śluzowych organów płciowych.

Produkt naturalny. Nie zawiera sztucznych barwników.

Substancje aktywne w produkcie, w postaci wysokiej jakości ekstraktów nagietka i rumianku pozyskiwanych z surowca z własnych upraw Biolitu są bardzo cenne i skuteczne w działaniu.

Działanie

Produkt zapobiega podrażnieniom i uszkodzeniom zewnętrznych błon śluzowych organów płciowych, działa nawilżające, uzupełnia ilość naturalnego śluzu, wspomaga proces gojenia się uszkodzonych błon śluzowych.

Saponiny i flawonoidy obecne w kwiatach nagietka działają przeciwzapalnie i antydrobnoustrojowo, antypierwotniakowo (pierwotniakobójczo). Hamują rozwój bakterii i grzybów. Saponiny mają właściwości hemolityczne i przeciwzapalne. Polisacharydy zawarte w  nagietku stymulują fogocytozę (pochłanianie antygenów) oraz wywierają wpływ antyrakowy.
W medycynie tradycyjnej używa się wyrobów z  nagietka do okładów na trudno gojące się rany, z wydzieliną ropną, sączące owrzodzenia i mokre wypryski.

Rumianek jest bardzo popularnym środkiem ziołowym o działaniu uspokajającym, przeciwzapalnym, przeciwalergicznym. Rumianek działa przeciwzapalnie i przeciwhistaminowo, łagodząco na podrażnienia.

Wskazania 

-schorzenia zewnętrznej powierzchni sfery moczowo-płciowej, przy zapaleniu odbytu;

-okres około i postmenopauzalny;

-stan obniżonej odporności organizmu;

ciąża;

-stan po terapii antybiotykowej (włącznie z objawami kandydozy).

Żel nie jest środkiem przeciwciążowym.

Postępowanie: niewielką ilość żelu nanieść w okolice genitaliów tuż przed aktem płciowym lub w okresie występowania uczucia dyskomfortu, świądu, odparzeń. Żel daje uczucie komfortu i nawilżenia, jest przyjemny w użyciu, bezbarwny, nie zostawia śladów, łatwo się zmywa. Rekomendowany zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Przeciwwskazania:  indywidualna nietolerancja.