O nas

KonopMed.pl to sklep internetowy oferujący wyroby zawierające medyczną odmianę marihuany od najwyżej ocenianych producentów na świecie. W związku ze wzrostem zainteresowania produktami z CBD i rosnącą świadomością społeczeństwa na temat leczniczych właściwości Kannabidiolu wzrasta zapotrzebowanie na dystrybucje i ofertę najlepszych produktów w najlepszych cenach. Gwarancję tego daje właśnie KonopMed.pl wraz ze swoją szeroką gamą produktów w przystępnych cenach. Wysyłka realizowana jest szybko, a przy przekroczeniu ceny 299zł za zamówienie produkt zostaje dostarczony do klienta bez kosztów przesyłki.

Firma zapewnia także pomoc telefoniczną jak i mailową w razie niejasności lub pytań. W dobie Internetu równie mocno dbamy o rozwój w social media, dlatego też można znaleźć nas na Facebooku i Instagramie. Na naszej stronie internetowej można znaleźć także bloga, na którym będzie można zadawać pytania i prowadzić ciekawe oraz rzeczowe dyskusje na temat medycznej marihuany, jej wciąż rosnących zastosowań jak i szukać opinii odnośnie konkretnych produktów. Sklep oferuje także ciekawe i wartościowe promocje, dzięki którym można za przystępną cenę poszerzyć gamę swoich produktów zawierających CBD.

Prężnie rozwijany jest także dział „Pytania i Odpowiedzi”, którym rozwiewamy wszelkie wątpliwości dotyczące legalności, zakupu, a także stosowania medycznej marihuany.

Do katalogu produktów należą m.in.: olejki, krople, pasty, kapsułki, kryształy. Oferujemy także kosmetyki i żywność zawierającą Kannabidiol, a także produkty wspierające terapię. Wszystkie te usługi są starannie przygotowywane i nadzorowane w celu zadowolenia Państwa i zachęcenia do regularnego korzystania z naszego sklepu. Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy, a Wy wesprzecie nas polecając KonopMed.pl rodzinie i znajomym, oraz razem z nami zaczniecie uświadamiać społeczeństwo, że medyczna marihuana jest przełomem w medycynie naturalnej.